Girl's 10 years and under 200m Medley |
Final |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
2:27.45 |
Cici W |
Area Tallahassee Aquatic Club |
10 |
|
Splits |
|
|
2. |
2:29.19 |
Aris F |
Saint Petersburg Aquatics |
10 |
|
Splits |
|
|
3. |
2:29.21 |
HANNAH L |
Fast Lane Aquatics |
10 |
|
Splits |
|
|
4. |
2:33.19 |
Bailey B |
Brandon Sports & Aquatic Cente |
10 |
|
Splits |
|
|
5. |
2:38.57 |
Ellen B |
Sarasota YMCA Sharks |
10 |
|
Splits |
|
|
6. |
2:39.68 |
Courtney D |
GULF COAST SWIM TEAM |
10 |
|
Splits |
|
|
7. |
2:40.43 |
Gabrielle T |
Sarasota YMCA Sharks |
10 |
|
Splits |
|
|
8. |
2:40.97 |
Jacquelyn K |
UN - Bass |
10 |
|
Splits |
|
|
9. |
2:41.42 |
Emma L |
Team Weston Aquatics |
10 |
|
Splits |
|
|
10. |
2:42.26 |
Kristina B |
Heritage Aquatic Team |
10 |
|
Splits |
|
|
11. |
2:42.28 |
Darby W |
Savannah Swim Team |
9 |
|
Splits |
|
|
12. |
2:42.90 |
Allie B |
Mount Pleasant Swim Club |
10 |
|
Splits |
|
|
13. |
2:42.96 |
Bethany L |
Sarasota YMCA Sharks |
10 |
|
Splits |
|
|
14. |
2:43.77 |
Katie D |
Highlander Aquatics |
9 |
|
Splits |
|
|
15. |
2:43.99 |
Clare F |
Brandon Sports & Aquatic Cente |
10 |
|
Splits |
|
|
16. |
2:45.33 |
Megan G |
Sarasota YMCA Sharks |
10 |
|
Splits |
|
|
17. |
2:45.80 |
Michelle T |
Tampa Bay Aquatics |
10 |
|
Splits |
|
|
18. |
2:47.04 |
Ashley H |
Highlander Aquatics |
10 |
|
Splits |
|
|
19. |
2:48.11 |
Caitlyn J |
North Florida Swimming, Inc. |
10 |
|
Splits |
|
|
20. |
2:50.09 |
Hannah V |
Team Weston Aquatics |
10 |
|
Splits |
|
|
21. |
2:51.40 |
Savannah B |
GULF COAST SWIM TEAM |
8 |
|
Splits |
|
|
22. |
2:51.50 |
Morgan R |
Georgia Coastal Aquatic Team |
10 |
|
Splits |
|
|
23. |
2:51.56 |
Kayla M |
Team Weston Aquatics |
9 |
|
Splits |
|
|
24. |
2:51.73 |
Emmaline B |
Area Tallahassee Aquatic Club |
9 |
|
Splits |
|
|
25. |
2:52.33 |
Sarah F |
Charlotte County Swimming |
8 |
|
Splits |
|
|
26. |
2:52.51 |
Annalee B |
Sarasota YMCA Sharks |
11 |
|
Splits |
|
|
27. |
2:54.32 |
Alicia C |
Brandon Sports & Aquatic Cente |
10 |
|
Splits |
|
|
28. |
2:55.76 |
Hannah H |
Aquatic Club Temple Terrace |
10 |
|
Splits |
|
|
29. |
2:55.81 |
Elle O |
GULF COAST SWIM TEAM |
10 |
|
Splits |
|
|
30. |
2:55.91 |
Makayla A |
Area Tallahassee Aquatic Club |
10 |
|
Splits |
|
|
31. |
2:56.26 |
Morgan K |
Fast Lane Aquatics |
9 |
|
Splits |
|
|
32. |
2:57.53 |
Athena C |
Tampa Bay Aquatics |
10 |
|
Splits |
|
|
33. |
2:58.04 |
Taylor W |
Brevard Swim Association |
10 |
|
Splits |
|
|
34. |
2:58.09 |
Amanda S |
Highlander Aquatics |
10 |
|
Splits |
|
|
35. |
2:58.17 |
Marrin E |
UN - Bass |
9 |
|
Splits |
|
|
36. |
2:58.81 |
Cydney G |
Highlander Aquatics |
10 |
|
Splits |
|
|
37. |
3:00.26 |
Lena F |
Highlander Aquatics |
10 |
|
Splits |
|
|
38. |
3:00.27 |
Anna B |
Gator Swim Club |
9 |
|
Splits |
|
|
39. |
3:02.50 |
Kelly D |
Greater Pensacola Aquatic Club |
10 |
|
Splits |
|
|
40. |
3:02.67 |
Amanda B |
Treasure Coast Swimming Conqui |
10 |
|
Splits |
|
|
41. |
3:07.28 |
Sara K |
Southside Athletic Club |
10 |
|
Splits |
|
|
42. |
3:09.37 |
Lilla F |
Hilton Head Aquatics |
10 |
|
Splits |
|
|
43. |
3:11.05 |
Martha Camille B |
Mount Pleasant Swim Club |
10 |
|
Splits |
|
|
44. |
3:14.37 |
Julia K |
Brandon Sports & Aquatic Cente |
9 |
|
Splits |
|
|
45. |
3:16.85 |
Julia B |
Treasure Coast Swimming Conqui |
9 |
|
Splits |
|
|
46. |
3:20.99 |
Hayley H |
Swim Florida |
9 |
|
Splits |
|
|
47. |
3:23.07 |
Lauren B |
Tampa Bay Aquatics |
9 |
|
Splits |
|
|
48. |
3:31.85 |
Jessica S |
UN-SAC |
10 |
|
Splits |
|