Girl's 6 years and under 100m Freestyle |
Final |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
1:25.54 |
Cadence J |
Harris County Aquatics Program |
6 |
|
Splits |
|
|
2. |
1:44.30 |
Zoe H |
Harris County Aquatics Program |
6 |
|
Splits |
|
|
3. |
2:44.77 |
Margaret S |
Sharks Swim Team |
6 |
|
Splits |
|
Girl's 7 years 100m Freestyle |
Final |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
1:25.60 |
Maddie N |
South Shore Sails |
7 |
|
Splits |
|
|
2. |
1:27.18 |
Addie W |
First Colony Swim Team |
7 |
|
Splits |
|
|
3. |
1:28.25 |
Holly F |
ESCALATE Aquatic Team |
7 |
|
Splits |
|
|
4. |
1:31.55 |
Morgan C |
Platinum Aquatics |
7 |
|
Splits |
|
|
5. |
1:37.23 |
Sofia C |
South Shore Sails |
7 |
|
Splits |
|
|
6. |
1:38.15 |
Marissa K |
Space City Aquatic Team |
7 |
|
Splits |
|
|
7. |
1:39.96 |
Lily S |
Harris County Aquatics Program |
7 |
|
Splits |
|
|
8. |
1:47.39 |
Lorelai B |
PEARLAND AQUATICS |
7 |
|
Splits |
|
|
9. |
1:51.81 |
Maiya K |
Platinum Aquatics |
7 |
|
Splits |
|
|
10. |
1:52.27 |
Victoria P |
First Colony Swim Team |
7 |
|
Splits |
|
|
11. |
2:06.15 |
Sabrina L |
First Colony Swim Team |
7 |
|
Splits |
|
|
12. |
2:10.85 |
Elizabeth H |
First Colony Swim Team |
7 |
|
Splits |
|
|
13. |
2:22.34 |
Natalie F |
First Colony Swim Team |
7 |
|
Splits |
|
|
14. |
2:36.25 |
Janki P |
First Colony Swim Team |
7 |
|
Splits |
|
Girl's 8 years 100m Freestyle |
Final |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
1:10.07 |
Cameron W |
UNATTACHED |
8 |
|
Splits |
|
|
2. |
1:11.36 |
Stacy G |
Harris County Aquatics Program |
8 |
|
Splits |
|
|
3. |
1:20.04 |
Sofia N |
ESCALATE Aquatic Team |
8 |
|
Splits |
|
|
4. |
1:24.34 |
Naima B |
Harris County Aquatics Program |
8 |
|
Splits |
|
|
5. |
1:27.52 |
Ameera B |
ESCALATE Aquatic Team |
8 |
|
Splits |
|
|
6. |
1:27.64 |
Ariel C |
South Shore Sails |
8 |
|
Splits |
|
|
7. |
1:27.78 |
Layla S |
PEARLAND AQUATICS |
8 |
|
Splits |
|
|
8. |
1:29.04 |
Gianna R |
Sienna Plantation Aquatics |
8 |
|
Splits |
|
|
9. |
1:30.44 |
Megan J |
South Shore Sails |
8 |
|
Splits |
|
|
10. |
1:30.51 |
Winnie L |
First Colony Swim Team |
8 |
|
Splits |
|
|
11. |
1:32.96 |
Helena F |
PEARLAND AQUATICS |
8 |
|
Splits |
|
|
12. |
1:33.11 |
Kaydyn B |
First Colony Swim Team |
8 |
|
Splits |
|
|
13. |
1:34.08 |
Delaney M |
Harris County Aquatics Program |
8 |
|
Splits |
|
|
14. |
1:34.64 |
Autumn E |
ESCALATE Aquatic Team |
8 |
|
Splits |
|
|
15. |
1:38.69 |
Sophia S |
Platinum Aquatics |
8 |
|
Splits |
|
|
16. |
1:39.23 |
Naomi L |
First Colony Swim Team |
8 |
|
Splits |
|
|
17. |
1:40.02 |
Natalie P |
Space City Aquatic Team |
8 |
|
Splits |
|
|
18. |
1:40.07 |
Bella R |
North Channel Aquatics |
8 |
|
Splits |
|
|
19. |
1:42.36 |
Ava R |
First Colony Swim Team |
8 |
|
Splits |
|
|
20. |
1:42.52 |
Julia C |
Pacesetter Aquatics |
8 |
|
Splits |
|
|
21. |
1:46.08 |
Addison W |
Space City Aquatic Team |
8 |
|
Splits |
|
|
22. |
1:46.41 |
Moya H |
UNAT-Austin Trinity Aquatic Cl |
8 |
|
Splits |
|
|
23. |
1:50.59 |
Addie B |
Space City Aquatic Team |
8 |
|
Splits |
|
|
24. |
1:51.42 |
Yangyang D |
PEARLAND AQUATICS |
8 |
|
Splits |
|
|
25. |
2:05.74 |
Madelyn H |
Space City Aquatic Team |
8 |
|
Splits |
|
|
26. |
2:06.99 |
Janie A |
UNAT-Austin Trinity Aquatic Cl |
8 |
|
Splits |
|
|
27. |
2:17.98 |
Annika S |
First Colony Swim Team |
8 |
|
Splits |
|
|
28. |
2:23.46 |
Sophia B |
Eagle Pointe Stingrays |
8 |
|
|
|