Boy's 13 to 14 years 200m Breaststroke |
Final |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
2:37.22 |
Conor S |
Tampa Bay Aquatics |
14 |
|
Splits |
|
|
2. |
2:39.51 |
William H |
The Bolles School Sharks |
14 |
|
Splits |
|
|
3. |
2:39.75 |
Keith F |
Central Florida Marlins |
14 |
|
Splits |
|
|
4. |
2:44.87 |
Tommy G |
The Bolles School Sharks |
14 |
|
Splits |
|
|
5. |
2:45.24 |
Riley B |
Fast Lane Aquatics |
14 |
|
Splits |
|
|
6. |
2:45.63 |
Neil O |
Clearwater Aquatic Team |
14 |
|
Splits |
|
|
7. |
2:47.05 |
Jonathan T |
UN-SAC |
14 |
|
Splits |
|
|
8. |
2:49.12 |
Harry S |
GULF COAST SWIM TEAM |
14 |
|
Splits |
|
|
9. |
2:49.96 |
BLAKE F |
Palm Harbor YMCA Piranhas |
14 |
|
Splits |
|
|
10. |
2:51.83 |
MATT T |
West Florida Lightning Aquatic |
13 |
|
Splits |
|
|
11. |
2:54.81 |
Wes L |
Area Tallahassee Aquatic Club |
13 |
|
Splits |
|
|
12. |
2:54.86 |
Nick R |
North Side Dolphins |
14 |
|
Splits |
|
|
13. |
2:57.40 |
Cody W |
Team New Tampa YMCA |
13 |
|
Splits |
|
|
14. |
2:57.54 |
Matthew C |
BLUE DOLFINS |
13 |
|
Splits |
|
|
15. |
2:57.65 |
Glen S |
Treasure Coast Aquatics |
14 |
|
Splits |
|
|
16. |
3:01.39 |
Jer C |
Area Tallahassee Aquatic Club |
13 |
|
Splits |
|
Heat |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
2:41.94 |
William H |
The Bolles School Sharks |
14 |
|
Splits |
|
|
2. |
2:42.16 |
Conor S |
Tampa Bay Aquatics |
14 |
|
Splits |
|
|
3. |
2:42.62 |
Tommy G |
The Bolles School Sharks |
14 |
|
Splits |
|
|
4. |
2:45.41 |
Jonathan T |
UN-SAC |
14 |
|
Splits |
|
|
5. |
2:45.64 |
Riley B |
Fast Lane Aquatics |
14 |
|
Splits |
|
|
6. |
2:45.81 |
Keith F |
Central Florida Marlins |
14 |
|
Splits |
|
|
7. |
2:47.24 |
Neil O |
Clearwater Aquatic Team |
14 |
|
Splits |
|
|
8. |
2:48.16 |
BLAKE F |
Palm Harbor YMCA Piranhas |
14 |
|
Splits |
|
|
9. |
2:51.90 |
Harry S |
GULF COAST SWIM TEAM |
14 |
|
Splits |
|
|
10. |
2:54.44 |
MATT T |
West Florida Lightning Aquatic |
13 |
|
Splits |
|
|
11. |
2:54.89 |
Nick R |
North Side Dolphins |
14 |
|
Splits |
|
|
12. |
2:55.03 |
Wes L |
Area Tallahassee Aquatic Club |
13 |
|
Splits |
|
|
13. |
2:55.27 |
Glen S |
Treasure Coast Aquatics |
14 |
|
Splits |
|
|
13. |
2:55.27 |
Cody W |
Team New Tampa YMCA |
13 |
|
Splits |
|
|
15. |
2:57.60 |
Matthew C |
BLUE DOLFINS |
13 |
|
Splits |
|
|
16. |
3:01.91 |
Jer C |
Area Tallahassee Aquatic Club |
13 |
|
Splits |
|
|
17. |
3:02.29 |
Charles C |
Team New Tampa YMCA |
14 |
|
Splits |
|
|
18. |
3:03.72 |
Igor P |
Aquatic Club Temple Terrace |
14 |
|
Splits |
|
|
19. |
3:06.84 |
Paras S |
Highlander Aquatics |
13 |
|
Splits |
|
|
20. |
3:13.26 |
Shane K |
Southside Athletic Club |
13 |
|
Splits |
|